Portrétní foto

Za 2500 Kč spolu strávíme 1 až 2 hodinky a při procházce nafotíme spoustu pěkných záběrů.

Ať už to budou portréty jednotlivců, dětí, těhotenské focení nebo portréty rodinné.

Nejpozději do 14 dnů vám prostřednictvím on-line galerie předám minimálně 20 upravených fotografií v plném rozlišení. Tohle garantované množství však zpravidla překonávám dvojnásobkem. V galerii zkrátka obdržíte vše, za čím si stojím. Součástí tohoto balíčku je i malá fotokniha o rozměru 20x15 cm.

 

Svatební foto

Svatební den je velmi důležitým okamžikem ve Vašem životě. Je to den, který má svůj specifický příběh, a který je z mého pohledu potřeba zaznamenat celý. Jedině pak budou fotografie v rodinném albu samy vyprávět tento příběh tak, jak se skutečně udál.

       

Za 15 000 Kč s Vámi strávím celý svatební den. Zachytím přípravy, líčení a česání nevěsty, oblékání nevěsty případně i ženicha, obřad, svatební hostinu. Vrhneme se i na hromadné focení svatebčanů, portrétní focení nevěsty s ženichem a konečně i veselku. Zkrátka vše možné i nemožné. A dokud se bude něco dít, budu to dokumentovat.

Celou reportáž z Vašeho velkého dne zpracuji a odevzdám nejpozději do jednoho měsíce. Odměnou Vám bude 300-400 upravených fotografií, které předám prostřednictvím on-line galerie a také fotokniha o rozměru 20x30 cm.

       

Fotografie, které Vám předám, budou vždy upravené. Neupravené fotografie neposkytuji.

Vzhled a kvalita fotografií krom jiného závisí také na Vámi zvolené denní době. Proto si dobře rozmyslete, za jakého světla Vaše fotografie budeme fotit.

Jelikož chci svým zákazníkům odevzdávat opravdu hezké fotografie, za slunečného dne vždy doporučuji začít s focením pokud možno nejdříve dvě hodinky před západem slunce.

Pokud se spolu nedomluvíme jinak, fotografie předávám vždy prostřednictvím on-line galerie. O vložení fotek do této on-line galerie Vás budu informovat zasláním zprávy s odkazem a přístupovým kódem.